O firmie

Hurtownia medyczna Luna Medical - Zielona Góra

Firma Luna Medical to dynamicznie rozwijająca się hurtownia medyczna online z siedzibą w Zielonej Górze. Trzon naszej oferty stanowią jednorazowe artykuły medyczne stworzone z myślą o placówkach ochrony zdrowia. Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone produkty od certyfikowanych dostawców. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, by móc zaproponować najlepsze, najskuteczniejsze, najbardziej funkcjonalne artykuły, które sprawdzą się w każdych warunkach. Nasze największe atuty to profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny.

Pracownicy Luna Medical to młody, ambitny zespół, którego celem jest dostarczanie rozwiązań w pełni dopasowanych do wymagań klientów. Mamy bogatą wiedzę branżową, uzupełnianą podczas szkoleń przeprowadzanych przez producentów sprzętu oraz doświadczenie w sprzedaży tego rodzaju asortymentu. Dzięki temu, naszej hurtowni medycznej online zaufały tysiące lekarzy, placówek opieki zdrowotnej, farmaceuci. Wyróżnia nas jedna z najbogatszych i najlepiej sprofilowanych ofert na rynku. Stawiamy na rzetelność informacji oraz przejrzystość oferty, dlatego ceny zamieszczone na stronie są podane w wartości brutto oraz netto. Jednocześnie, nie obligujemy do zakupów hurtowych - niskie ceny produktów, można uzyskać już od jednej sztuki towaru.

Naszym priorytetem, podobnie jak służby zdrowia, jest zapewnienie bezpieczeństwa - tak pracownikom, jak i pacjentom. Dlatego nasze produkty cechuje najwyższa jakość. Nie wprowadzamy do oferty żadnych niesprawdzonych towarów, których skuteczność mogłaby wzbudzić najmniejsze wątpliwości. Posiadamy wytrzymałe rękawice jednorazowe: nitrylowe, winylowe oraz lateksowe w hurtowych ilościach, również te przeznaczone do użytku w sytuacjach największego ryzyka. Naszą ofertę tworzą również maski, ochraniacze na buty, czepki, produkty do dezynfekcji, specjalistyczne kosmetyki.

Do stałej współpracy zapraszamy gabinety lekarskie, apteki, placówki medyczne, salony kosmetyczne, fryzjerskie i tatuażu. Nasi konsultanci są gotowi przedstawić najlepsze rozwiązania dostępne dla firm. Na terenie Zielonej Góry realizujemy darmowe dostawy przy zamówieniach powyżej 250 złotych.

Dlaczego warto zamawiać u nas? Bo dbamy o potrzeby każdego klienta i wykazujemy się elastycznym podejściem, bo działamy szybko, bo mamy atrakcyjne ceny produktów i szeroki wybór. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl